Yves Rocher | micelárna voda, telové mlieko a peeling

Yves Rocher má dobre vymyslený vernostný program. Hoci ma nesmierne hnevajú zelené body, ktoré sú už takmer na každom produktu, bavia ma ich darčeky k nákupu nad cca 2€. Už mám pár stálic, ako ovsený či žihľavový šampón, tak aj ich úžasne voňajúce sprchové gély, ktoré si kupujem neustále. Posledné mesiace som dostala k nákupu telové mlieko v úžasnej kombinácii mango koriander, k narodeninám telový marhuľový peeling, miniatúrka micelárnej vody bola zadarmo tiež k nejakému nákupu a veľká micelárna voda bola zadarmo k časopisu.  


Micelárna voda sensitive vegetal je určená pre citlivú pleť a mala by hydratovať. V mojej pleťovej rutine som takmer úplne vyradila micelárne vody a používam ich len v čase, keď je veľmi veľa hodín, som unavená a nechce sa mi zdĺhavo odličovať mokrým spôsobom. Na oči ju nepoužívam a pleť mi odlíči rýchlo, ale tak úplne mi nevyhovuje. Mám na pleti taký zvláštny pocit a nepríde mi vôbec hydratovaná. Takže neplánujem nejakú opätovnú kúpu. 


Peeling je naopak skvelý. Dostala som menšie balenie a k dostaniu v predajni je väčšie balenie, zdá sa mi že 200ml. Obsahuje marhuľový púder a hoci vydrhne dosť, na telo mi nedostačuje. Avšak veľmi som si ho obľúbila na ruky a nohy, kde mi tieto partie vydrhne dostatočne a nevysušuje. Zrniečok na vydrhnutie obsahuje naozaj veľa, takže žiaden "ľahký" tekutý peeling. Vôňa je taktiež veľmi krásna a príjemná.


Telové mlieka som sa akosi odnaučila používať a viac mi vyhovujú oleje alebo naopak veľmi tuhé hydratačné maslá, no nejaký čas som používala tento voňajúci skvost. Už sa opakujem asi 123x, ale moja pokožka je naozaj veľmi extrémne vysušená a tak potrebujem poriadnu dávku hydratácie, ktorú mi toto telové mlieko žiaľ nedá. Hydratuje docela fajn, čiže ak nie ste úplné sušienky, mohlo by Vám vyhovovať, no ak ste úplne presušené, odporúčam popozerať sa po inom produkte. Bohužiaľ u každej značky sa nájdu produkty, ktoré nie sú zrovna tie najlepšie, ale určite nezanevrem na túto značku a už mám zakúpené ďalšie nové produkty, ktoré budem s radosťou skúšať a zase neskôr ich predstavím v inom článku :))

Ako ste na tom Vy a značka Yves Rocher? Aj Vás hnevajú tie zelené body? Vyskúšali ste nejaký z týchto produktov? 

You May Also Like

7 komentárov

 1. Mě naopak poslední dobou Yves Rocher zklamal. Meruňkový peeling jsem také dostala k narozeninám a zázrak to rozhodně nebyl, to samé sprchový olej s arganem mě dost zklamal. Zato mám dost ráda jejich vlasovou řadu na poškozené vlasy a jednoznačně sprchové gely.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Micelárne vody sú snáď jediná vec ktorú od YR nemusím.. mne oči "odlíčila" tak, že riasenku som mala rozmazanú po celom xichte a nešlo to dole ani za boha :D Ale za to tento peeling mám veľmi rada, pravidelne si ho kupujem už od roku 2013, akurát sa mi zdá že trochu pozmenili jeho vôňu :) Super článok :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Taky nemám ráda ty zelené body, mají je skoro u všeho, co se mi líbí. A když chci nakoupit v akci, musím zdlouhavě vybírat mezi výrobky, které toto označení nemají.
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Miceralnu vodu som si kupila tiež s časopisom a mala som pred ňou asi dve balenia mne celkom vyhovuje:) tiež do ich obchodu rada chodievam a ten piling na telo som teda ešte nestihla ani vyskúšať :)) a tie zelene body popravde ani neviem na čo slúžia aj som si to čítala ale akosi si to nedržím v hlave:))

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Ten tělový peeling jsem měla taky a byla jsem s ním spokojená :).

  Beauty by K.

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Já produkty na pleť ještě nezkoušela, ale dost mi vyhovují šampony a sprcháče. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Ahoj :) Spomenula som ťa u mňa v článočku, dík za tvoju recenziu!

  Lumi z Recenzie-Kozmetiky

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za každý komentár ♥