the Balm | Betty-Lou manizer

by - 12:14:00

Určite každá poznáte eshop parfumérie Elnino, kde je naozaj široký výber kozmetiky a parfémov za naozaj výhodné ceny. Odtiaľ objednávam pravidelne už takmer tri roky a keď mi prišiel email, či nechcem s nimi nadviazať spoluprácu, nedalo mi ju neprijať. Bola som naozaj nadšená a prelustrovala som celý sortiment, čo by mohlo byť naozaj zaujímavé a praktické. Téma na september bola späť do školy/práce, takže produkty, ktoré nám ušetria ráno čas. Dávam si trošku načas, ale aspoň som poriadne preskúšala :) 

Ja naozaj nie som ranné vtáča, takže multifunkčné produkty či paletky, to je pre mňa. Vybrala som si na testovanie bronzer/rozjasňovač/očný tieň v jednom od the Balm, známu najtmavšiu sestričku BETTY-LOU MANIZER   

Cena na tomto eshope je viac ako priaznivá, za 12€ ju nezoženiete nikde. Donedávna bola dokonca v 50% zľave, na čo som upozorňovala na mojej fb stránke :))  

Nedá mi nepochváliť obal, ktorý je úžasný, dokonalý, nádherný,.... len samé ochkanie a pozitíva. Vnútri je aj praktické zrkadielko, ktoré určite každá z nás využije. Balenie je malé a spratné, takže na cestovanie ideálne praktické a nezaberie takmer žiadne miesto.

Už sa teda dostávame k jeho využitiam: 

Ako rozjasňovač by bol tento produkt u mňa použiteľný len cez leto, na opálenú pokožku, čo musí byť naozaj šmrncovné a dokonalé. Pre jeho tmavší odtieň je skôr v našej zemepisnej šírke využiteľný ďalšími spôsobmi, ale to by som nebola ja, keby som si s tým neporadila. Betty-Lou zmiešam s úplne bledým rozjasňovačom, ktorý je na mňa moc svetlý a tak mi toto kombo vytvorí nositeľný krásny odtieň. 

Pri jeho použití ako očný tieň som bola veľmi príjemne prekvapená jeho výdržou, na očiach mi dal celý deň aj bez báze, nikde sa nezlieval a dokonalo sa tento hnedý odtieň hodí na aktuálnu jeseň. 

Najviac som si tento produkt však obľúbila ako bronzer, pri ktorých sa naozaj vyžívam a milujem ich efekt. Treba mať naozaj ľahkú ruku, pretože odtieň má teplejší podtón a pigmentácia je dosť silná, čiže ľahko by sa to dalo prehnať. Výdrž je celodenná a vytvára prirodzený tieň na pleti. Kto nevyskúšal, nepochopí :))Ja nemám čo vytknúť, som nadšená či už kvalitou, cenou, obalom, dostupnosťou, efektom, odtieňom, praktickým zrkadielkom..  až je to trápne, ale kto má napr. sestričku Mary-Lou, tak pochopí, pretože sa líšia jedine odtieňom.


Vyskúšali ste niekedy niečo od the Balm, napr. nejakú z týchto troch sestričiek ( Mary / Cindy / Betty-Lou? ) Používate bronzery? :))

You May Also Like

2 komentárov

  1. Tiež som sa pozastavila nad tým obalom, je nádherný <3 veľmi sa mi páči, že si ho dokázala využiť aj inak ako highlighter, myslím, že ako očný tieň musí vyzerať skvele ;)

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za každý komentár ♥