COLOURPOP | Lippie stix

by - 13:56:00

Áno, aj mňa už zasiahla mánia Colour pop. Začalo to nevinne jedným očným tieňom od mojej milovanej Džuls a medzinárodné poštovné na každú objednávku to dokleplo. Chcela som vyskúšať veľmi veľa vecí, ale zrovna vybavovanie cla a DPH sa mi riešiť veru nechcelo, a tak som objednala len dva lippie stixy v matnom prevedení, odtieň Brink a Lumiere. Každý stál 5$, takže pri tom výbere odtieňov a kvalite takmer zadarmo.


Objednávka prišla pomerne rýchlo, do dvoch týždňov a celú dobu máte k dispozícii číslo na sledovanie zásielky. Mne sa moja na chvíľu zapatrošila v Turecku, ale nakoniec si našla cestu ku mne. Samotné rúže boli zabalené naozaj dôkladne a milé kartičky s nápismi potešili. Všetko farebné, ružovo-fialovo-biele, no lahodiace oku. Pri výbere odtieňov som bola nerozhodná, najprv som nevedela či tmavé, bledé, výrazné, menej výrazné, no žena :D ... vybrala som podľa swatchov na internete odtieň Brink, čo je taká tmavšia ružovo-hnedá a legendárny odtieň Lumiere, je hnedo-fialovo-šedá (nedávajte na môj opis farieb). Oba rúže sú zabalené v krabičke, na ktorej je praktická nálepka s odtieňom. Vôňa rúžov je krásna, jemná, sladká, vanilkovo-karamelová. 

Výdrž nie je najdlhšia, ale pár hodín bez jedla dajú. Po jedle sa postupne vytrácajú a ostane len jemný náznak niečoho na perách. Ak chcete veľmi dlhú výdrž, tak radšej siahnite po ich klasických tekutých matných rúžoch. Tieto nevysušujú, sú nádherne krémové, nerozpíjajú sa a na perách ich necítim.


BRINK


LUMIERE

Za mňa áno, určite odporúčam a už sa teším opäť na akciu medzinárodné poštovné zdarma.

Ako ste na tom Vy a colourpop? Láka Vás alebo už niečo máte od tejto značky? Lákajú Vás viac očné tiene či výrobky na pery?

You May Also Like

10 komentárov

 1. Já bych od této značky vyzkoušela spíše stíny. Každopádně odstíny jsou moc hezké.
  SimonetaBlog

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tak tie odtiene sú naozaj nádherné! Od tejto značky nemám ešte nič, vidím to však tak, že sa to čoskoro zmení:)

  Hello, my name is Ev

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. sú naozaj nádherné, reálne možno trošku ešte výraznejšie ako na fotke, ale krásne a pohodlné na nosenie :)

   Odstrániť
 3. Tieto odtiene sú maximálne dokonalé :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Musím říct, že produkty na rty vypadají teda dost lákavě :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. brúsim si zuby na ďalšie, len čakám na zadarmo poštovné :D

   Odstrániť
 5. A já zatím stále odolávám. Co bych ale chtěla hodně vyzkoušet jsou jejich oční stíny. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za každý komentár ♥