FILM | #1

by - 15:01:00

Pridávam ďalšiu rubriku ktorá bude vychádzať pravidelne. Vždy dám do éteru pár filmov, ktoré som vzhliadla a niečím na zaujali. Dám aj konkrétny link kde sa dajú pozrieť online a zadarmo. Zo žánrov veľmi obľubujem komédie, romantické / romantické komédie, animované alebo potom vojnové :)

1. S láskou Rosie
online si ho môžete pozrieť tu


Oficiálny popis
Vědecké výzkumy tvrdí, že pokud se lidi znají jako malé děti, něco jim brání, aby se do sebe jako dospělí zamilovali. Rosie a Alex, hrdinové romantické komedie S láskou, Rosie, se znají už od školky. V době prvních lásek a sexu svoje zážitky s patřičnými detaily samozřejmě probírají, tomu druhému to ale není vždy úplně po chuti. Proč? Ať je to jak chce, Rosie zůstává v Dublinu, zatímco Alex jede na Univerzitu do Bostonu. Mezi nimi stojí oceán a v průběhu života i jiné vztahy, aféry, dokonce jiná manželství, závazky a děti. Na oba čekají méně i více bláznivé a zábavné momenty, občas se potkají a spadnou spolu do bazénu a zase vplují zpět do svých životů. Rosie se dokonce povede dohodit ztepilou blondýnu Alexovi za ženu . . .no to by si asi nejradši nafackovala


2. Dovolenka za trest
online si ho môžete pozrieť tu


Oficiálny popis
Film Blended je v poradí už treťou komédiou, v ktorej si spoločne zahrali Adam Sandler a Drew Barrymore. Diváci už ich mohli vidieť vo filmoch 50x a stále po prvý raz a Pieseň pre nevestu. Po katastrofálnom rande naslepo sa single rodičia Lauren (Barrymore) a Jim (Sandler) zhodnú iba na jedinej veci: že už nikdy nechcú jeden druhého vidieť. Každý z nich sa však spolu s deťmi rozhodne pre dokonalú rodinnú dovolenku. Ich nadšenie opadne vo chvíli, keď zistia, že apartmán v luxusom africkom safari rezorte budú po celý týždeň obývať spoločne. 

3. Dopisy pre Júliu Oficiálny popis
Dopisy pro Julii jsou dojemnou a zároveň hravou love-story, vyprávěním o jiskřivé mladé lásce, ale také o vzkříšení lásky zdánlivě dávno ztracené. Když mladá Američanka Sophie (Amanda Seyfriedová, známá z muzikálového hitu Mamma Mia!), přicestuje do italské Verony, setkává se tu se skupinou dobrovolníků. Jejich prací je odpovídat na dopisy, které toužící ženy vkládají do mezer ve zdech starobylého domu, jenž byl podle pověstí svědkem vášnivé a tragické lásky Romea a Julie. Právě tady Sophie objeví dopis napsaný před padesáti lety! A tento okamžik změní život nejen Sophii, ale i mnoha dalším lidem. Podnikavé dívce se podaří najít pisatelku dopisu – Claire (Vanessa Redgraveová), která do Itálie přijede se svým vnukem (Christopher Egan), a společně se vydají hledat Lorenza, jehož Claire před půl stoletím opustila... A jakou roli sehraje v příběhu snoubenec Claire Victor (Gael Garcia Bernal)? 4. Skús ma rozosmiať


Oficiálny popis
Ve filmu Zkus mě rozesmát požádá plastický chirurg, který chodí s mnohem mladší učitelkou ze školy, svou věrnou asistentku, aby předstírala, že je jeho co nevidět bývalou manželkou, aby mu tak pomohla urovnat jednu neuváženou lež. Když se mu ale vymstí ještě několik dalších lží, vloží se do věci i její děti a všichni se společně vydávají na víkend na Havaji, který jim všem zcela změní život.

5. Bezpečný prístav 


Oficiálny popis 
Do Southportu se přistěhuje plachá Katie, jejíž minulost halí opar tajemství. Ačkoliv se zprvu brání navázat jakýkoliv vztah, postupem času se seznamuje se sousedkou Jo a Alexem a jeho dětmi a v ospalém jižanském městečku začíná zapouštět kořeny. Musí se tedy rozhodnout – zvolí život na útěku, nebo novou rodinu?

Tak prvú päťku by sme mali a už nabudúce ďalšie filmy. Chceli by ste typy skôr na komédie? Či romantické ?

Prajem krásny zvyšok dňa ♥

You May Also Like

10 komentárov

 1. Dopisy pre Júliu je moja srdcovka z filmov :D Fakt je dobrý ... Milujem ho !!!

  www.korytna.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 2. No a hned mám co dělat v pátek večer. Ani jeden film jsem neviděla, tak se na nějaké podívám. :-)
  http://www.vmemzivote.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. pozri a potom daj vedieť, či sa ti páčili :)

   Odstrániť
 3. Koukám, že mám docela mezery, na Dopisy pro Julii jsem se dlouho chystala a pak mi to úplně vypadlo, takže děkuji za připomenutí. Zkus mě rozesmát úplně miluju. Vždycky se u toho hrozně nasměju a to už jsem to viděla snad stokrát :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. S láskou Rossie chci vidět!:) a dovolená za trest.. krásný film minulý víkend jsme nato s přítelem koukali :)

  PS: U mě na blogu probíhá GIVEAWAY, která bude již brzy končit!:)
  www.lovies47.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Všetky som videla a sú super, obzvlášť milujem Listy pre Júliu a Bezpečný prístav ;) Ak máš rada filmy nakrútené podľa kníh Nicholasa Sparksa, skús ak si ešte nevidela filmy Šťastlivec, Charlie St.Cloud.
  NickaBeautyHunter

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. šťastlivca som videla a ten druhý nie :) tak ho idem hneď aj pozrieť :) vďaka za tip :)

   Odstrániť

Ďakujem za každý komentár ♥