nedeľa 28. septembra 2014

Baby lips

Ahojte kočeny,

trošku po dlhšej odmlke sa opäť hlásim. To je tak keď ste po mesiaci so svojou láskou, tak som si užívala každú minútu ♥. Ale našla som si chvíľku, aby som napísala pár slov o preslávnych balzámoch na pery baby lips. Ja som vyhrala všetkých 6ks v GA u Skodulky a tešila som sa ako malé dieťa. Bohužiaľ ostalo mi ich len 5, jeden má kamarátka a som rada, že mi jej frajer nezobral nejaké, lebo mal na ne zálusk :D Osobne som sa najviac tešila na Cherry me a Mint fresh. Pôvodne som chcela dať do GA ružový Pink Punch a žltý Intense care. No som rada že som vyskúšala všetky ( okrem Hydrate ) a Intense care neodporúčam! Ale pekne po poriadku,
zľava : Cherry me, Pink punch, Intense care, Peach kiss, Mint fresh
Boli zabalené ešte, takže som vedela, že neboli použité a na zadnej strane sa nachádzali percentá, že o koľko percent boli pery jemnejšie, lepšie vyzerajúce,...
percentá pri bezfarebných ( Hydrate, Intense care, Mint Fresh )

Percentá pri jemne tónovaných ( Peach kiss, Cherry me a Pink Punch)

Mojimi najväčšími obľúbencami sú Peach kiss ( tá vôňa ♥ ), Cherry me ( krásna sladká žuvačková vôňa a jemne tónuje do červena ), Mint fresh ( milujem mätu ! a jemne štipká a chladí na perách, čiže ho odkladám na leto ) a Pink Punch slovami môjho priateľa ( daj si to dole, tá farba sa ti nehodí :D ...ale vonia tiež prekrásne )
A intense care je hrôza podľa mňa...absolútne z neho necítim vôňu, na perách mi vydrží asi dve minúty a žiaden pocit natretých pier. A to som doň vkladala toľko nádeje, no nevadí .. :)

Hore Cherry me ( len jemne pretretý), dole naľavo Pink punch a napravo Peach kiss, čo vlastne ani nezafarbí :) ) a tie bezfarebné som asi nemusela fotiť na perách :)
Pery naozaj viditeľne vyzerajú krajšie, jemnejšie a zdravšie. Mám ich vedľa notebooku a pravidelne si s nimi natieram pery a môžem povedať, že aj ja som podľahla ich čaru!


Vraj by mali byť už v každej DM drogérii na Slovensku za 2,99€, no včera som obehala 2 DMky v Trenčíne kvôli vám do GIVEAWAY a nenašla som ani v jednej, tak snáď čoskoro :)

Aké príchute vyberiem je prekvapko, sama ešte neviem uvidíme :)

Vyskúšali ste niektorá Baby Lips ? :) Aká príchuť Vás láka?? :)

Prajem krásny zvyšok dňa ♥

4 komentáre:

 1. Baby lips som vyskusala a mam doma takmer vsetky...najradsej mam Cherry Me, Peach Kiss a Grapevine...vcera som bola v DM a videla som ich tam mam pocit, ze za 3,29 eur...ale neboli priamo v stojane Maybellinu, ale mimo na stole s dekorativkou Bourjois

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ja som teda prehľadala celú DM ( ako to ja viem :D ) a nenašla som nikde, ani mimo stojanu :( popozerám v Bratislave :)

   Odstrániť
 2. Popravdě nevím ale nějak mě nelákají :)

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Dnes jsem si koupila Cherry me.. zatím na to názor nemám ale miluju tu vůni :3 :D
  nico-chan.blog.cz

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za každý komentár ♥

Blogger Template by DanyČuks