Priody | kávovy píling a revitalizujúca maska

by - 19:31:00

Ahojte, krásny pondelok želám! :)

Konečne ku nám prichádza krajšie počasie, viac tepla, svetla, energie (najmä to svetlo blogerky ocenia ☺). Ešte v januári som si objednala na vyskúšanie dva výrobky od značky Priody, pleťový píling a 5ks revitalizujúcej masky. Produkty od tejto značky boli poslednú dobu dosť omielané na blogoch a prevažne chválené, tak som musela na vlastnej koži zistiť, kde je pravda.

Na produkty som si uplatnila 25% zľavu, tak ma oba produkty vyšli spolu niečo cez 15€. Do tretice som si objednala ešte exfoliačnú masku na nohy, ale tú som ešte nevyskúšala, tak o tej neskôr.


 Pleťový píling sa nachádza v nepraktickom plastovom obale, nakoľko vo vrchnej časti sa stále nachádzajú kávové čiastočky a robí to bordel. Uvítala by som skôr sklenený obal alebo nejaký téglik. Masky je 120g a odporúča sa ju spotrebovať do mesiaca, čo som absolútne nemala šancu minúť. Píling používam už dva mesiace a stále mu nič nie je, žiadna zmena vône alebo konzistencie.

Konzistenciu som čakala tekutejšiu vďaka olejom, ale predstavte si iba čistú namletú kávu s kvapkou niečoho tekutého, presne taká je. Píling je suchý a sype sa.

Prvé použitie prebiehalo tragicky, pretože som si ho nanášala nad umývadlom. Celá podlaha, umývadlo a aj ja som bola od kávy, no toto veru nie. Ďalšie pokusy aplikujem už vo vani, hoci aj tam robia čiastočky kávy bordel a zachytávajú sa na vani. 

Píling je docela hrubý, takže na suchú a citlivú pleť by som ho rozhodne neodporúčala, ale vydrhne a prekrví dobre. Celé zloženie je nižšie. 

Píling už znova nepotrebujem, teda hlavne za tú cenu, čakala som viac. Najmä si ho môžem vždy spraviť doma. Bude čerstvý a viac olejovitý. 
Maska je zase niečo, čo potrebujete vyskúšať. Textilné masky som si veľmi obľúbila a spolu s tou od Balei sú moje najobľúbenejšie, aj keď suma tejto 3€ (keď je kupovaná po 5ks, inak je drahšia) a od Balei 1€.

Obsahuje kolagén, kyselinu hyalurónovú, kaviár, zelený čaj, vitamín E, A, B1, B5, B6, B12, niacín, kyselinu folovú , výťažok z uhorky a mnoho ďalších prospešných látok. 

Prvé použitie bolo zvláštne, pretože maska sa skladá z troch častí - samotnej masky a 2 fólií. pri prvom použití som vôbec nevedela čo je maska a čo fólia, tak som si to celé "capla" na pleť a ten skvélý účinok to malo tak, či tak. Tvar masky sedí, nezlieza, otvory sú na správnych miestach.

Sľubované účinky masky:

 • revitalizuje, hydratuje a vyživuje pleť                                                                  ( súhlasím ✔)
 • regeneruje bunky, vypĺňa vrásky, urýchľuje hojace procesy                                ( súhlasím ✔) 
 • má detoxikačný, upokojujúci, ochranný a hydratačný účinok                              ( súhlasím ✔)

Naozaj som si všimla po použití hydratovanú pleť, mimické vrásky vyhladené (škoda, že len na nejaký čas 😃) a urýchlenie hojenia miest po vyrážkach. Efekt vytvára rovnaký ako textilná zlatá od Balei za 1€, len tam nehrá hlavnú rolu príroda.  

Masku s čistým svedomím môžem odporúčať a či by som si ich kúpila znova? Ak by boli lacnejšie a nebolo poštovné, jednoznačne áno, ale takto sa mi viac oplatí konkurenčná z DM drogérie.
Som zvedavá ešte na exfoliačné ponožky, pri ktorých som sa trošku obabrala, ale to vysvetlím neskôr v článku s nimi :)


Čo vy a značka Priody? Mali ste niečo alebo Vás láka? Čo by ste mi odporúčali? 

You May Also Like

9 komentárov

 1. Rada by som niečo vyskúšala, možno nejaký pleťový krém. Zaujala ma aj táto maska, ale zatiaľ ma tie textilné nechytili.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tie krémy mi prídu až moc predražené, dajú sa nájsť skvelé aj lacnejšie :)

   Odstrániť
 2. Taky mám radši, když jsou peelingy víc olejovité:D. Skvělá recenze!
  Windy pink style

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Tak ten vypadá skvěle :) od téhle značky jsem zkoušela tuším pouze tuhý deodorant a byl fajn :)

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Líbí se mi, ikdyž nemám ráda vůni kávy, ale mám jeden peeling od jiné značky a ten je boží. :)
  Miska blog

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Mám doma svoj prvý kávový peeling od Marka, je síce skvelý, pokožku mám po ňom krásne hebkú a jemnú, ale tie ceny ... nabudúce si preto skúsim vyrobiť nejaký sama a myslím, že by to mohlo mať rovnaký efekt. :)

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za každý komentár ♥