DOPLNKY | náušnice, hodinky, prstene..

by - 20:30:00

Ahojte :)

Ako prežívate Vy ten časový posun? Hoci sa posunula len hodina, ja mám pocit, že aspoň 12 a som stále unavená, oťapená a nič sa mi nechce. Snáď čoskoro vyjde slniečko a bude už viac energie na všetko. 

Doplnky a ja, to je téma, ktorá stále viac ide do úzadia. Pred pár rokmi som nosievala každý deň iné náušnice, náhrdelníky, náramky, prstene, hodinky a vo vlasoch čelenky / kvietky. S pribúdajúcimi rokmi sa zo mňa stáva konzerva a doplnky takmer nestriedam. Čo však nosím najčastejšie, to je dnes v článku.


Hodinky sú u mňa dosť potrebné, nakoľko stále niekde pobehujem v práci, no i mimo nej. Sú praktickejšie, než stále vyťahovať telefón a na ruke krásne vyniknú. Tieto sú momentálne zo stránky poštovné zdarma, kde som si ich vybrala na testovanie. Sú nesmierne krásne, jednoduché a oživia moje čierne oblečenie. Hodinky stoja teraz 155Kč z 399Kč. Hodinky prišli od objednania asi po mesiaci a sama som si skracovala remienok, trošku zručnosti a išlo to pomerne dobre. Prvé dva týždne boli hodinky úžasné, fungovali ako mali. Po tých dvoch týždňoch sa začali sekať, 2 sekundy išli a na 15 sa zastavili. Čas po chvíľke samozrejme nesedel a hodinky nespĺňali ich funkciu. Po tejto skúsenosti už si neprosím žiadne lacné hodinky a vždy sa oplatí viac zainvestovať. Navyše začali sa nepekne lúpať a černejú.


Prstene a ja, to je nekonečná téma. Odjakživa mám tak chudé prsty, že aj ten najmenší musím ma na ukazováku / palci, inak mi padá ( aj z ukazováka sa mi zvyknú šmýkať). Ako prvý "poriadny" strieborný prsteň som dostala ten s očkami od rodičov na dovolenke v Bulharsku. Mám ho od svojich 14 rokov a nikdy som ho nedala dole na viac ako týždeň, necítim sa bez neho dobre. Druhý mám taktiež od rodičov k Vianociam, už ako 20 ročná a taktiež som sa s ním rýchlo vžila. Čo sa týka miešania zlata a striebra, ja s tým nemám absolútne najmenší problém.


Náušnice a ja, to je dlhá kapitola. Od malička mi boli kupované len zlaté (na strieborné mám alergiu). Mala som zlaté kvetinky, kruhy a neskôr na strednej som vymenila zlaté za bižutériu. Každý deň iné náušnice, nekvalitné a lacné. Občas som chytila nejaký zápal a tak som odložila všetku bižutériu bokom. Keď mi bolo 21, moja maminka mi podarovala jej zlaté náušnice, ktoré dostala ako bábätko a rástli s ňou. Mňa to absolútne dojalo a odvtedy už som nemala v ušiach žiadne iné a raz, keď budem mať dcérku (snáď), dostane tieto náušničky ona 💚


Od malička som taktiež nosila túto retiazku, ktorej by sa zišla už menšia očista. Na nej mám dva prívesky, blížencov od rodičov k narodeniu a srdiečko od krstnej mamy. Mám uschovanú aj zlatú s príveskom M od babičky, ale tú si nechám niekedy na moju svadbu :)


Viac doplnkov nenosím, občas si dám choker, ale to už len vážne výnimočne a skôr som za klasiku. 

Ako ste na tom Vy s doplnkami? Nosíte / nenosíte? Ste skôr za lacnejšie, či drahšie kúsky?

You May Also Like

10 komentárov

 1. Co se týká náušnic, ty teď nosím stále jedny a ty samé. Jsou z bílého zlata, takže je ani nesundávám. Jinak mám nejraději šperky jemné a stříbrné. Sem tam nosím náramky z bižuterie a stříbrný řetízek. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Taktie tiež nič výrazné a skôr jemnejšie doplnky :)

   Odstrániť
 2. Hodinky jsou moc hezké, já náušnice nenosím, mám 6mm tunely :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Jediné co napíšem je au, to muselo bolieť keď sa dierky rozťahovali, nie?

   Odstrániť
 3. Hodinky jsou pěkné :) Já momentálně teď moc naušnice, či prstýnky nenosím, ale do města si je vždy ráda vezmu :)
  Miska blog

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ja si viem vybrať aj z takychto kuskov keď sa mi zapáčia a nahodou sa mi páčia uplne všetky su veľmi krasne♥ najradšej som nosila striebro ale v poslednej dobe sa mi to akosi nechce obmieňať naušnice mam stale tie iste a retiazku tiež nedávam vôbec dole:))

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Presne tak, tiež akosi nevidím zmysel v neustálom nemení doplnkov :)

   Odstrániť
 5. Kedysi som nosila bižutériu oveľa častejšie, ako je tomu dnes, no čím ďalej tým viac si rada na seba dám skôr niečo jednoduchšie a drahšie a s bižutériou už tak veľmi nevymýšľam :) Aj keĎ niektoré kúsky sú naozaj krásne

  www.frenchstyle.eu

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za každý komentár ♥