YVES ROCHER | malinový ocot na vlasy

by - 12:56:00

Krásny pondelok želám! :)

Veľmi oceňujem vernostný program Yves Rocher, kde už pri nákupe nad 2.25€ dostanete darček, ktorý prekračuje hodnotu aj 3x. Tento mesiac sa dáva pri nákupe malinový ocot na vlasy, ktorý som chcela už veľmi dlho a takto som ho dostala zadarmo, čomu som veľmi rada. Cenovo sa pohybuje od 7.70€ za toto menšie balenie 150ml a 12.50€ za väčšie 400ml balenie. Tieto produkty nemajú zelený bod, takže sa dá na ne uplatniť zľava, čo potom vychádza cenovo super.Oficiálny popis:
Malinový ocot uzatvára štruktúru vlasov, čo ovplyvňuje prirodzený lesk vlasov. Vlasy nemastí a nezlepuje. Malinový ocot sa tradične používa vďaka svojej kyslosti. Laboratóriá Yves Rocher vybrali malinový ocot vďaka jeho vyhladzujúcim účinkom a schopnosti eliminovať vápnik.
Ocot naneste na vlhké vlasy po celej ich dĺžke, potom ho dôkladne opláchnite vlažnou vodou.

Malinový ocot sa nachádza v plastovom obale, kde pri výrobe bol použitý recyklovaný plast a znižuje negatívny dopad na životné prostredie.

Balenie je pevné, ale dá sa zmačknúť, aby rýchlejšie vytekal ocot z obalu. Nachádza sa tam totiž len taká malá dieročka, takže nehrozí plytvanie a vylievanie. Tento produkt ja nanášam na vlasy umyté šampónom, bez kondicionéra a jemne masírujem do pokožky hlavy a do dĺžok. Na jedno použitie miniem docela veľa produktu, počítam, že táto fľaška mi vyjde asi na 10-12 použití, takže to je pri mojom intervale umývania cca presne mesiac (vlasy mám do polovice chrbáta). Nechám pár minút pôsobiť a vlasy opláchnem vlažnou vodou. Nepoužijem už kondicionér.

Vlasy sú už na pohľad lesklejšie, prenádherne voňajú po malinách, naozaj identická vôňa (necítim žiaden kyslastý podtón octu), dobre sa rozčesávajú a sú také vzdušnejšie, nie sú také ucapnuté k hlave. Po usušení mám vlasy jemné ako hodváb, majú objem a interval umývania sa mi predĺžil o 1-2 dni s použitím tohto octu. 
Ja nemôžem nič iné ako chváliť, rozhodne tento produkt bude skvelým adeptom na využívanie 40% zliav z letáku a odporúčam vyskúšať každej. Mňa si rozhodne získal.


Vyskúšali ste niekedy tento malinový ocot na vlasy? Využívate vernostný program Yves Rocher? ツ

You May Also Like

11 komentárov

 1. Včera jsem si pro něj byla tak jsem zvědavá jaký bude :-)
  SimonetaBlog

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Také ho mám, moc ho nepoužívám, ale je fajn! :)

  LifestyleBirdie

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Už ho mám dýl, chtěla jsem ho hrozně vyzkoušet. Zatím jsem se odvážila jen jednou, protože mi po jednom použití strašně ubral objem a trochu vysušil vlasy...Nevím, jestli to ještě někdy risknu.
  Sim in the Bubblegum

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. To vážne? Na mňa to má chvalabohu opačný efekt :)

   Odstrániť
 4. tento ocot som používala ešte pred hádam 3 rokmi :) ale spomínam si, že bol veľmi dobrý a tiež som sa obávala octovej vôni, ale bolo cítiť iba krásne maliny :)
  MakeupbyVeo

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Když jsem naposledy objednávala, lákal mě tento ocet. Ale nakonec jsem si ho nevzala a jak tak čtu, teď toho docela i lituju. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Vernostný program YR využívam pravidelne, určite je to jeden z najlepších programov odmien. Na malinový ocot sa už moc teším, podľa tvojej recenzie vyzerá veľmi dobre :)

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za každý komentár ♥