2SIS | tuhý šampón LØVENDER a mydlo CUCU

by - 13:02:00

Krásny začiatok víkendu prajem :))

Možno si niektoré pamätáte článok o tuhom šampóne TY KOKOS, ktorý bol určený na suché vlasy a mne veľmi nesadol. Vlasy som si musela umyť už na druhý deň a čoraz viac ma lákala varianta na mastné vlasy s levanduľou. Úžasné sestry a zakladateľky 2SIS si toho všimli, oslovili ma a zaslali mi na vyskúšanie vzorku levanduľového tuhého šampónu a k tomu malé mydielko z rady CUCU - malina a jahoda. 


Šampón prišiel v malej papierovej krabičke, takže žiaden plast a nádherne autenticky voňal po levanduli. Hoci nie som priaznivcom takýchto vôní, túto som si vyslovene užívala a nevadila mi. Šampón pení, pri druhom umytí vytvorí naozaj nadýchanú hustú penu a vlasy mi po umytí ostali na dotyk "vŕzgajúce", až tak boli zbavené mastnoty a špiny. Vlasy som si nemusela umývať už každý deň ako pri kokosovej variante, ale postačoval každý 2-3 deň ako je u mňa bežné. Trošku som očakávala predĺženie umytia vlasov aspoň o 1 deň, ale tak nevadí. 

Napriek maličkej veľkosti šampón vydržal pomerne dosť dlho, nedráždil vlasy, dobre sa skladoval, výborná záležitosť na cestovanie a nebránila by som sa opätovnej kúpe, ale lákajú ma zase iné varianty na vyskúšanie ( som tvor zvedavý :D ). Šampón môžete v plnom balení zakúpiť tu.  


Taktiež mi zaslali vzorku mydla z rady CUCU, ktoré obsahuje extrakty z malín a jahôd. Malo by fungovať proti akné a starnutiu pokožky, navyše mydlo je vhodné aj na telo. To ma teraz dosť prekvapilo, nakoľko skôr som si o ňom nezisťovala informácie a myslela som si, že je to klasické tuhé mydlo na telo a tak som ho aj používala :D ... Mydlo príjemne penilo, vôňu som necítila žiadnu a pokožka na tele bola tak čistá, že opäť tu bol ten "vŕzgajúci" efekt. Mydlo mi vystačilo asi tak na cca 2 týždne každodenného používania, takže opäť vhodný produkt na cestovanie a cena veľmi priaznivá.


Ďakujem za zaslanie šampónu aj mydla, že som mohla vyskúšať niečo nové :))


Ako ste na tom Vy a značka 2sis? Vyskúšali ste niečo alebo Vás niečo láka na vyskúšanie? Používate tekuté alebo skôr tuhé varianty produktov? :)

You May Also Like

9 komentárov

 1. Z tejto značky som ešte nič neskúšala. Používam skôr tekuté produkty. Skúšala som tuhé šampóny asi 3 druhy a všetky mali ten istý efekt. Vlasy mi poriadne vysušili a tým pádom sa mi mastili ešte rýchlejšie. A žiaľ nijako nestáli, nemali objem a nedali sa upravovať.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. také vlasy som mala pri tuhom šampóne od soaphorie bohužiaľ

   Odstrániť
 2. To vypadá dobře :) mě během příštího týdne má dojít sprchové želé od této značky, tak jsem zvědavá.

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. tak snáď bude skvelé, to želé vyzerá naozaj skvelo, tá konzistencia je lákavá :D

   Odstrániť
 3. Já měla taky ten tuhý šampon, který ti nevyhovoval, ale darovala jsem ho, protože nebyl na můj typ vlasů. Mě levandule v kosmetice taktéž moc nevoní, ale mám sadu na nohy s touto vůní a musím to překonat, protože jsem s ní velmi spokojená. Mýdlo se mi moc líbí, akorát by mě mrzelo, že z něj necítím žádnou vůní.
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ale tak občas sa mi stane že mi sedí niečo, čo je určené na druhý typ vlasov, ale žiaľ ten kokosový to nebol :)

   Odstrániť
 4. Já tuhé šampony ještě nezkoušela, ale docela jsi mě na ně nalákala:D
  Windy pink style

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Já raději teda tuhé. Měla jsem zálusk na tuhý šampon ale docela se toho i bojím :D

  MagicBeautyLife

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za každý komentár ♥