lookfantastic box july

by - 10:21:00

Po dvoch týždňoch konečne normálny článok. Rozchod s priateľom a skolabovanie organizmu mi na nálade nepridalo, ale konečne je všetko ako má byť. Tento týždeň mi konečne prišiel môj prvý lookfantastic box, o ktorom som vám písala taktiež na facebookovej stránke. Objednávala som na istotu a som viac ako nadšená. Multifunkčný olej od Nuxe som chcela už dlho vyskúšať a k tomu nová ceruzka goof proof od benefitu na obočie ma nenechali chladnou. Objednávka prebehla bez problémov a navyše poštovné zadarmo.

Samotný box prišiel zabalený ešte vo veľkej krabici spolu s anglickou verziou Elle. Krabička je krásne letná, takže sa určite využije. 

Takže už k samotným produktom. Najväčším favoritom je u mňa goof proof, hoci po prvotnom zoznámení som bola zhrozená. Takmer žiadna pigmentácia, ani z toho obalu nie som nadšená ako ostatné a hlavne je to mini verzia, takže úplne málo produktu a bohužiaľ aj bez kefky na rozčesanie. No láska prebehla po prvom vyskúšaní, kedy odtieň mi sedí naprosto perfektne, obočie vykreslí naozaj precízne, rýchlo a vydrží celý deň. Po prejdení mám ako keby "voskové" obočie, takže ho netreba ani fixovať gélom. Ako som už spomínala, dlho som túžila práve po oleji od nuxe. V boxe bol s triblietkami, ale netreba sa ich báť. Po rozotretí nie sú takmer vidno a ostane len naozaj jemný shimmer, ktorý si všimnete asi len vy. Väčšina vychvaľuje dokonalú vôňu oleja, ale bohužiaľ v tomto nie som ovečka. Príde mi to trošku ako "zatuchnutá" vôňa skrine po našich babičkách a prababičkách, avšak olej krásne premastí a určite nie je môj posledný. Cheek + lip stain od bellapierre mi prišiel otvorený a všetok čierny prach z tých vypchávok sa usadili práve tam, takže bohužiaľ vrchnú vrstvu musím zoškrabnúť. Ostatné produkty som neskúšala, takže na ne bude časom samostatná recenzia. Gumičky na vlasy sa isto nestratia a ani krém na vlasy proti elektrizovaniu. Biela tuba obsahuje hydratačný primer, takže na leto ako stvorené.Z boxu som nadšená a určite nebol môj posledný. Ostáva sledovať obsah a keď niečo zaujme, treba si ho uchmatnúť. Za cenu 18,95€ takmer najlepšia kúpa roka.Mali ste už niekedy lookfantastic box? Objednali ste si tento? Zaujal vás? ☺

You May Also Like

11 komentárov

 1. Drž se, kočko, ať je brzy líp. A k obsahu, prostě paráda, využila bych asi všechno, včetně úžasné krabice:-) Lookfantastic box mně láká čím dál, určitě si chci taky udělat radost:-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ďakujem, ale už je fajn :))

   treba sledovať na instagrame pod hashtagmi čo sa tam ukrýva a potom objednať :)

   Odstrániť
 2. čítam o tomto boxíku prvýkrát a určite si idem o ňom niečo naštudovať a možno aj objednať lebo sú tam naozaj dobré produkty :) vďaka za tip :)
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ale nie vždy, niekedy sú to všetko neznáme značky :) treba sledovať na instagrame čo sa tam ukrýva :) a niet za čo :)

   Odstrániť
 3. Ten obsah je opravdu povedeny, budu ho muset taky nekdy zkusit objednat :)
  Lovely imperfections

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. treba po vydaní boxu pár dní počkať, kým sa zverejnia produkty a potom keď tak objednať :)

   Odstrániť
 4. Ten obsah je opravdu povedeny, budu ho muset taky nekdy zkusit objednat :)
  Lovely imperfections

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Už jsem měla dva, ale mám to lehčí, protože jsem v Anglii. Tento boxík jsem si neobjednávala a škoda, protože samé božské veci co bych vyuzila :)
  Miska blog

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Tak o boxu slyším poprvé a byly v něm super produkty!
  Beauty by K.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. každý mesiac obsahuje super produkty a to je jeden z mála boxov :)

   Odstrániť

Ďakujem za každý komentár ♥