Astor lipcolor butter

by - 13:44:00

Toľko omielané masielka na pery od Astoru, Bourjois, Clinique, Rimmel, Catrice, ...a mnoho iných. Sú až také super? Moja zbierka pozostáva z pastelky Rimmel a tejto Astor. Dnes sa bližšie pozrieme na tú od Astor, ktorú mám v odtieni Plump it.


 Začnem mínusmi. Prvým mínusom vidím v kvalite balenia, respektíve potlače. Po pár dňoch sa mi to začalo všetko šúpať a jednoducho to nevyzerá pekne. Trošku lezie do vrások pier, čo sa mi moc nepáči a tretie mínus vidím v cene. Dať za toto masielko 7€ sa mi zdá prehnané, to už si radšej kúpim nejaký rúž od Maybelline / Rimmel / Dermacol. Každopádne na eshope Elnino sa dajú objednať za 4,58€ no majú tam k dispozícii len 4 odtiene. Ja som si vybrala takú výraznú slivkovú.


Plus vidím v tom, že sa nemusí orezávať, ale stačí dole otočiť a masielko sa vysunie. Pomaly sa míňa a mám pocit, že to nikdy neminiem. Odtieň je dosť výrazný a masielko je mega pigmentované, že stačí raz prejsť po perách a farba je nanesená. No zároveň si treba dať pozor aby ste šli len v línii pier a nestačí len tak naniesť bez zrkadielka. Farba sa nerozpíja a drží na mieste. Konzistencia nie je vosková, ale taká ako rúže a vôňa je krásna sladká, niečo ako vanilka, no na perách ju už necítim.Ale hydratácia je priemerná, dokonca mám trošku aj šupinky po pár hodinách. Farba sa klasicky otláča na pohár / na pečivo. Farba postupne mizne a aj po pití a jedení je stále mierne viditeľná. Nie som z tejto pastelky odvarená, nevidím v nej nič výnimočné a neviem či si nejakú od Astor ešte kúpim.

Máte astor pastelku? Vám vyhovuje? Ktorú by ste mi odporučili? :)

You May Also Like

0 komentárov

Ďakujem za každý komentár ♥